slikstik

‘’Wij vertrouwen al jaren op de zorg van Thebe’’

Bovenstaande slogan is waar Thebe Huishoudelijke zorg B.V. graag mee te koop loopt. Het verlangde vertrouwen begint echter bij gemotiveerd personeel. Laat Thebe Huishoudelijke zorg BV die nu net tot op het bot demotiveren door wederom een reorganisatie met ontslagen aan te kondigen. Dit keer niet op een laatste werkdag voor kerst – zoals bestuurders graag doen – maar net voor de zomervakantie.

Onze gemeente is gebaat bij goede hulp voor haar inwoners die het nodig hebben. We kunnen dus bij voorbaat onze gemeente adviseren acuut te stoppen met Thebe Huishoudelijke zorg B.V. en naar andere mogelijkheden te kijken. Ongemotiveerd = bekijk het maar = niet de gewenste zorg = een tsunami aan klachten.

Jullie kunnen het makkelijk met minder salaris doen

Na een eerdere reorganisatie waarbij gediplomeerden en verzorgende al een bijgestelde functieomschrijving, uiteraard met minder loon, hebben gekregen doet Thebe Huishoudelijke zorg B.V. er weer een schepje bovenop. Of beter gezegd: eraf. Veel mensen die nu de functieomschrijving ‘Thuishulp’ hebben worden gedwongen binnen 14 dagen een brief te ondertekenen en aan Thebe Huishoudelijke zorg BV te retourneren waarbij ze akkoord gaan met de nieuwe functieomschrijving ‘Huishulp’. Anders toedeledokie (brief onder dit bericht).

Waar een Thuishulp mensen ondersteunen bij het reilen en zeilen van hun huishouden, en zodoende vroegtijdig problemen kunnen constateren en rapporteren, wordt een Huishulp geacht alleen huishoudelijke taken te verrichten. Thebe Huishoudelijke zorg B.V. zal vast stiekem hopen dat huishulpen toch blijven rapporteren en ondersteunen als een thuishulp, zodat ze hetzelfde voor minder hebben.

Voor de muziek uitlopen

Hoewel gemeenten, zoals de onze, nog druk doende zijn met de invulling van de overgehevelde transities van uw rijk neemt Thebe Huishoudelijke zorg B.V al een voorschot.

De raad van bestuur van Thebe Huishoudelijke zorg B.V heeft eenzijdig, na het terugtrekken van de vakbonden in de onderhandelingen, een sociaal statuut vastgesteld voor alle medewerkers van de huishoudelijke zorg. Ook die hebben we voor u als download.

Belangrijkste punten sociaal statuut Thebe Huishoudelijke Zorg B.V.:

  1. De functie Thuishulp komt te vervallen (de functie van Huishulp blijft bestaan)
  2. Alle tijdelijke arbeidsovereenkomsten worden beëindigd, zodat er formatieruimte ontstaat binnen de functie van Huishulp
  3. Aan alle Thuishulpen wordt de functie van Huishulp aangeboden; inschaling plaatsvindt in FWG 10 voor alle medewerkers, ook die in het verleden een garantiesalaris hadden
  4. De functie van Huishulp wordt aan alle Thuishulpen aangeboden als passende functie, voor hetzelfde aantal uren als de uren die zij hadden in de oorspronkelijke functie
  5. Voor medewerkers die nu hoger ingeschaald zijn dan FWG 10 wordt een afbouwregeling van het salaris aangeboden
  6. Voor de uren waarvoor een werknemer nog cliënten verzorgt met indicatie hbh2, ontvangt de medewerker een toeslag (max FWG 15)
  7. In het statuut zijn er aanvullende regelingen voor bijvoorbeeld oudere werknemers

{rokbox size=|fullscreen| album=|politiek| title=|Functieverandering PDF|text=|Functieverandering PDF|thumb=|afb/pdf.png|}storp/pdf/2014/thebe/Thebe_functie.pdf{/rokbox}

{rokbox size=|fullscreen| album=|politiek| title=|Statuut Thebe PDF |text=|Functieverandering PDF|thumb=|afb/pdf.png|}storp/pdf/2014/thebe/Thebe_statuut.pdf{/rokbox}

{rokbox size=|fullscreen| album=|politiek| title=|Voorstel PDF |text=|voorstel PDF|thumb=|afb/pdf.png|}storp/pdf/2014/thebe/Voorstel_Thebe.pdf{/rokbox}

icon Download als zip.